This website uses cookies. Click here for more information.

Over Trichis

*

Trichis is een all-round communicatiebureau dat boeken, bladen en beeldschermen vult met rake content. Ooit, in 1994, begonnen met één blad voor de gemeente Rotterdam. Inmiddels geven we zo’n twintig boeken en magazines per jaar uit, creëren we talloze scherpe socials en ontwerpen we buitengewone websites.

 

 

Liefde voor verhalen

Trichis wordt gedreven door liefde voor verhalen. Wij geven jouw verhaal of merk het juiste podium zodat het helemaal tot z’n recht komt. Van boek tot magazine en van social media campagne tot website, wij zorgen ervoor dat jouw verhaal de aandacht krijgt dat het verdient.

 


Op papier of online? 

Papier en pixels: wij omarmen beide. We weten dat dingen op papier vaak warmer of gewichtiger overkomen en online content razendsnel impact kan maken. Of je je verhaal met nullen en enen wilt vertellen, in gedrukte inkt of kiest voor een combinatie, wij zetten onze schouders eronder zodat het goed in elkaar steekt en het er strak uitziet. 

 

 

Rotterdam en Breda

Je vindt ons in hartje Rotterdam en Breda. In het Industriegebouw aan de Goudsesingel in Rotterdam maken we concepten en creëren we de content voor boeken, bladen en beeldschermen. In Breda zit Trichis Media, dat de advertentieverkoop en de distributie voor zijn rekening neemt. 

 

 

Medewerkers

Op allebei de locaties werken we met toegewijde specialisten met een brede interesse. Wie bij of voor ons werkt vindt het net zo boeiend om een eenmalig gratis tijdschrift te maken als een complex wetenschappelijk werk over een historisch onderwerp of een verrassende social media campagne.

 

 

Onze naam 

Trichis is Grieks voor een visje met graten als haren. Een ansjovis, sardine of sprotje. Wat dat met boeken, bladen en beeldschermen te maken heeft? Het klinkt gewoon lekker. En die visjes smaken naar meer.

 

Bekijk onze diensten

Neem contact op

 

  • Jan Laban

    Commercieel directeur
    #lekkereten #golf #lezenmetplezier #reizen #breda

    Vind mij op Linkedin

    Mail: jan@trichis.nl

    Michiel Houdijk

    Creatief directeur
    #rotterdam #liefdevoorpapier #content

    Vind mij op Linkedin

    Mail: michiel@trichis.nl

    Otto Mende

    Grafisch ontwerper
    #artbutchers #kyokushinkarate #bendevanmende #omnomnom

    Vind mij op Linkedin

    Mail: otto@trichis.nl

    Guusje Houwen

    Grafisch ontwerper
    #Kyokushin #zachte-G #vrienden #Film&Fotografie #cacao-allergie

    Vind mij op Linkedin

    Mail: guusje@trichis.nl

  • Renate Arkesteijn

    Grafisch ontwerper
    #ochtendmens #illustratie #docuskijken #franse films #icecream

    Vind mij op Linkedin

    Mail: renate@trichis.nl

    Jeshua Stamm

    Grafisch ontwerper (stagiair)
    #fotografie #skateboarden #cmyk #vrolijk

    Vind mij op Linkedin

    Mail: jeshua@trichis.nl

    Lisanne de Munck

    Tekstschrijver
    #allesmetletters #borrelenisleven #rotterdambyday #rotterdambynight

    Vind mij op Linkedin

    Mail: lisanne@trichis.nl

    Mariken van Gils

    Client service manager
    #communicatie #zomeravonden #G&T #eigenwijs

    Vind mij op Linkedin

    Mail: mariken@trichis.nl

  • Merula Kandzia

    Traffic medewerker
    #engelsebulldogs #intuitiefeten #oostersegeneeskunde #metersmaken #kwaliteit #humandesign

    Frank Stroot

    Verkoopleider
    #voetbal #bourgondisch #gezin #dekempen

    Vind mij op Linkedin

    Mail: frank@trichis.nl

    Henny van Hal

    Commercieel medewerker
    #lief #eerlijk #spontaan #uitgaan #dieren #daten #gekoptelefoneren #moerdijk

    Vind mij op Linkedin

    Mail: henny@trichis.nl

    Noel Hilkemeijer

    Accountmanager
    #voetbal #nasi #lawabidingcitizen #breda

    Vind mij op Linkedin

    Mail: noel@trichis.nl

  • Katinka van Hoogenhuizen

    Commercieel medewerker

Werken bij Trichis

Trichis = Stelletje jong van geestige bladen- en boekenmakers met strak kantoor in Het Industriegebouw, hartje Rotterdam. 

 

Denk jij dat je hier tussen past? Wij zijn altijd op zoek naar talent!